KONST / Litografier / Färglitografier 12308081
nr 1230 8081
Berndt-Rune Jäverbrant
(f. 1941), Sverige
Färglitografier, 2 st. EA-upplaga, Stockholm, signerade. Motivet: 33x45
Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 21 januari 2019
kl 18:04:35
15/1 10:42:47
150 kr
21/1 17:44:24
21 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Berndt-Rune Jäverbrant
Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant